Chrám Kuan-jin: Modlitby za Matku Zemi

30 Srp

Když se krev v tvých žilách vrátí do moře
a země v tvých kostech se vrátí zemi,
potom si možná vzpomeneš,
že tahle země ti nepatří,
že jsi to ty, kdo patří zemi.
(Indiánské přísloví)

Ráda bych vás pozvala do léčivého kruhu, který zaměříme na pomoc Matce Zemi. Každý z nás disponuje velikou léčivou silou nejen pro sebe sama, ale také pro přírodu a životní prostředí. Pojďme spojit síly a v této řízené meditaci (modlitbě) aktivně podpořit léčení naší planety. Setkání proběhne jako živé veřejné vysílání na facebooku dne 31. 8. 2017 od 19.00. Pokud máte možnost, sdílejte, prosím, tuto událost nebo dejte vědět přátelům, kteří by se také rádi zapojili do léčení planety. Děkuji.

Odkaz na sledování na facebooku: https://www.facebook.com/Intuitivn%C3%AD-srdce-1930713730534795/

Vysílání je veřejné. Nepotřebujete facebookový účet! Záznam bude dostupný hned po živém vysílání. Pokud se nemůžete účastnit živého vysílání, stále můžete být prospěšní a přidat ruku k dílu i v rámci záznamu. Nezapomínejte, že léčivé energie nepůsobí v lineárním čase.

Na všechny zájemce se budu moc těšit!

Aktivity Chrámu Kuan-jin jsou nabízené zdarma široké veřejnosti. Dobrovolné finanční příspěvky jsou s láskou vítány. Děkuji.

3 Replies to “Chrám Kuan-jin: Modlitby za Matku Zemi

 1. Spev duše silou svojou píše,chráni prírodné ríše,človek si mnou a ja matkou tvojou. V každom strome dych tvoj žije, v každej kvetine radosť sa ti rozvinie, v každej skale tvoja odvaha je duchom predkov pretkaná, v každej rieke energia tvoja tečie, v každom zvierati tvoje srdce búši ti…človek všetko so všetkým súvisí si súčasťou živej i neživej planéty. Človek ty nie si oddelený, človek vráť sa a pomôž mi, ja v lone svojom ťa uzdravím.monikayaris.

 2. Ahoj občas intuitívne píšem a včera mi prišli dva odkazy, veľmi silne som cítila matku zem ako sa prihovára ďakujem že sa s nimi môžem s tebou podeliť . Začala som sledovať tvoje výklady a teším sa aj na záznam, kedže FB nemám 😊Celý svet jeden kvet,duch predkov nad nami bdie.Sprav krok vykroč a bude to skok,čas prelína sa v nás.Pretnú sa stáročia ľudia prach svoj prekročia.a ty? Vidíš sa i ty? Si jedinečný i ty si výnimočný.Prebuď svojho ducha s krajinou svojou spoj sa. Otvor sa ríša tvojho srdca so zemou duša prepoj sa.So všetkým si jeden,so živým i neživým na tomto svete.Živá planéta všetko všetkým preteká.monikayaris.

  • Dobré ráno,

   děkuji za sdílení krásných vzkazů. Jsem moc ráda, že stále víc lidí slyší hlas Matky Země. Na vysílání Facebook není třeba ani účet, mám veřejnou stránku, stačí se na ní jen prokliknout. Někdy, než to pustí dál tak vyplnit kód, že jste člověk a ne robot :)).
   Mějte krásné a požehnané dny.
   Gabriela

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *