Chrám Kuan-jin: Osvobození z pout…

5 Zář

Dobrý den,

ráda bych vás pozvala k dalšímu meditačnímu setkání tentokrát na téma energetické očisty a odsekávání pout. Společně si uděláme řízenou meditaci, které bude přecházet krátké, možná i delší 🙂 úvodní povídání.

Vysílání bude probíhat jako Audio Life dne 6. 9. 2017 od 19. 00 na facebookové stránce Intuitivního srdce. Záznam bude dostupný hned po vysílání. Ke sledování vysílání nemusíte mít účet na Facebooku.

Aktivity Chrámu Kuan-jin jsou zdarma dostupné široké veřejnosti. Dobrovolné finanční dary jsou s láskou vítány. Děkuji.

odkaz ke sledování: https://www.facebook.com/Intuitivn%C3%AD-srdce-1930713730534795/

Na všechny zájemce se budu moc těšit!

Fotografie v upoutávce: Set the lion on fire od Raxon Rex, použito pod kreativními licencemi – https://www.flickr.com/…/photolist-eG9agX-ev4E6D-eyMXLb-Guc…

2 Replies to “Chrám Kuan-jin: Osvobození z pout…

  1. Krasny den,
    Z meditace jsem nadsena, svoje zvire jsem neznala a po pozadani ke mne prisla puma, mluvily jsme spolu pohledem do oci, myslenkami…neskutecny zazitek…zvlastni bylo, ze jsem videla veci, ktere si mam predstavit jeste driv nez jste je vyslovila vy…a muj dar? Ochrana a laska mych predku. Je to zvlastni, rozbrecela jsem se, ale bylo mi krasne.

    • To je krása! Děkuji, že jste sdílela svojí cestu. Sama jsem tohle setkání také vnímala jako velmi silné a byla jsem moc vděčná, že jsme se všichni mohli sejít a každý udělat kus práce na sobě a poznat zase kousek sebe sama a že pro nás byla přítomná ochrana a vedení. Děkuji!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *