Práce s energií v praxi – workshop

Workshop Práce s energií v praxi vznikl v roce 2018 a byl nejoblíbenější službou na Intuitivním Srdci. Nyní opět dostupné na objednávku.

Workshop se stahuje do počítače jako zabalený soubor přes server ulož to. Budete potřebovat 4, 21 GB místa na disku a trpělivost při stahování, pokud si nechcete na serveru uložto zaplatit rychlé stahování.

Kurz je osmitýdenní, sestavený ze série audio a video nahrávek pro práci s vlastním energetickým systémem. Pro bližší informace k obsahu si můžete poslechnout níže uvedené video.

Důležité! Tento workshop a práce s energií nenahrazují lékařskou či poradenskou péči. Pokud se pro něj rozhodnete, činíte tak z vlastní svobodné vůle. Pokud by tyto přenosy a cvičení jakýmkoliv způsobem překročily vaši komfortní zónu a schopnost vypořádat se s možnými vedlejšími účinky (psychospirituální krize) neváhejte vyhledat odbornou pomoc. Součástí balíčku není individuální vedení či další poradenství.

Objednávky: intuitivnisrdce@seznam.cz

Cena: 4 500 Kč

Po potvrzení objednávky a uhrazení platby obdržíte svůj odkaz a heslo ke stažení. Odkazy jsou platné 48 hodin.

Důležité: Veškerý obsah workshopu je chráněn autorským právem. Zakupujete ho pouze pro svou osobu a osobní použití. Bez dovolení autora není dovoleno materiál jakkoliv šířit, sdílet či distribuovat. Děkuji.

Vzhledem k charakteru služby (video a audio nahrávky) se na nákup nevztahuje možnost vrácení a stornování platby.