Probuzení šamanského JÁ – Zasvěcení Země (workshop)

Probuzení šamanského Já (Shamanic SELF) – Zasvěcení Země je aktivační workshop pro pokročilé. Obsahuje pokročilé aktivační přenosy pro probuzení specifických sil země a implementaci určitých duchovních bytostí v rámci vlastního vědomí. Tyto energie (duchovní bytosti) potom začnou pracovat v rámci evoluce naší duše a připravovat cestu pro vzestup. Právě z tohoto důvodu se jedná o pokročilé přenosy, které přirozeně počítají s tím, že projdeme spirituální krizí (dark night of the soul) a transcendujeme vlastní stín (vědomí duality).

Přenosy jsou vytvořené jako energetická mřížka, do které se přes video zapojíte a tím je stáhnete do svého biopole. Jedná se o zasvěcení danou energií, energetický přenos, který nemusí být nutně chápán z prostoru logické mysli.

Důležité! Tyto přenosy nenahrazují lékařskou či poradenskou péči. Pokud se pro ně rozhodnete, činíte tak z vlastní svobodné vůle. Pokud by tyto přenosy jakýmkoliv způsobem překročily vaši komfortní zónu a schopnost vypořádat se s možnými vedlejšími účinky (psychospirituální krize) neváhejte vyhledat odbornou pomoc. Součástí balíčku není individuální vedení či další poradenství.

Obsah workshopu:

0. Slovo úvodem… (krátké úvodní video, délka 8:27)

Před zahájením práce s přenosy si pečlivě přečťete pokyny pro práci s workshopem, které jsou součástí stahovaného balíčku!

  1. Duchové hor – Apukuna – energetický přenos a zasvěcení do energie hor (délka videa – 23:26)
  2. Duchové stromů – Malquikuna – energetický přenos a zasvěcení do energie stromů (Hatun Malqui – Velký stromový duch) (délka videa – 20:48)
  3. Velký Hadí Duch – Amaru – spojení s transformační energií hada (délka videa – 25:06)
  4. Kosmická Madre – Ayahuasca – Očista a pozvání Madre do energetického systému (délka videa 27:45)
  5. Přenos životní energie – Kawsay (+ slovo závěrem) (délka videa – 19:46)

Součástí je fotografie energetické mřížky, přes kterou se pracuje. Jak ji dál použít a shrnutí tipů k práci s workshopem najdete v přiloženém PDF souboru. V dokumentu jsou také uvedené doplňkové očistné a uzemňovací techniky.

Přenosy překračují rámec rozumového chápaní a nepracuje se s nimi přes logickou složku. Mají formu přímého channelingu skrze mluvené slovo (česky, anglicky, světelný jazyk), ikaros (posvátné medicinské zpěvy), hvízdání, chřestění, modlitby, vzývání a také ticho. Jedná se o rituální přenos, který nabízí expanzi vědomí v rámci vlastní zkušenosti s danou energií. K energetickým mřížkám je možné vracet se opakovaně a růst skrze ně – pracují multidimenzionálně a v každém přenosu zprostředkují jiné poznatky a jiné učení.

Forma workshopu: ke stažení do počítače (velikost 2,03 GB). Stahuje se přes server uložto. Nutná troška trpělivosti, pokud nemáte placené rychlé stahování na tomto serveru.

Důležité: Veškerý obsah workshopu je chráněn autorským právem. Zakupujete ho pouze pro svou osobu a osobní použití. Bez dovolení autora není dovoleno materiál jakkoliv šířit, sdílet či distribuovat. Děkuji.

Vzhledem k charakteru služby (video nahrávky) se na ní nevztahuje možnost vrácení a stornování platby.

Cena: 6 500 Kč

Informace k objednání a platbě: Workshop můžete objednat na intuitivnisrdce@seznam.cz. S potvrzenou objednávkou obdržíte platební kontakt. Odkaz ke stažení obdržíte e-mailem po připsání platby.