Šamanský balíček pro kvalitní spánek…

Tento balíček nabízí energetické přenosy, šamanské cesty a rituální práci s posvátným předmětem a despacho modlitbou. Je zaměřený na zlepšení spánkové kvality. Nabízené techniky je možné později použít i na jiné aspekty nás samých, které si přejeme transmutovat niterným alchymistickým procesem. Balíček je zaměřený na zkoumání potenciálu vědomí. Nenahrazuje odbornou lékařskou či terapeutickou péči.

Cvičení spojují šamanské a rituální způsoby práce s technikami překódování/přepisu mysli a světelnými kódy (ligh codes/light language).

Obsah balíčku:

  1. Šamanská cesta – setkání se spánkem (video WMA – 16 min)
  2. Šamanská cesta – návrat vitální energie spánku (video WMA – 14 min )
  3. Šamanská cesta – naprogramování posvátného předmětu pro kvalitní spánek (video WMA – 26 min)
  4. Světelné kódy pro kvalitní spánek (MP3 – 21 min)
  5. Soucitné srdce aneb když spánek nepřichází (MP3 – 22 min)
  6. Hucha a sami despacho pro kvalitní spánek (video WMA – 42 min)
  7. Setkání se spánkovou huchou – řízená šamanská cesta na podporu tvorby despacha; možné použít i samostatně (video WMA – 12 min)
  8. Setkání se spánkovou sami – řízená šamanská cesta na podporu tvorby despacha; možné použít i samostatně (video WMA – 19 min)
  9. Bonusové videjko – doplňkové cvičení na programování spánku (video WMA – 8.50 min)
  10. Návod jak s balíčkem pracovat – PDF

Velikost: 2,77 GB (balíček je zabalený ve winzipu)

Objednávky: Objednat můžete přes e-mail (intuitivnisrdce@seznam.cz). S potvrzenou objednávkou obdržíte platební informace. Po připsání platby obdržíte odkaz ke stažení přes leteckou poštu nebo uložto. Vzhledem k formě této služby není možné vrácení peněz do 14 dnů od zakoupení.

Cena: 2 500 Kč

Důležité upozornění: Tento balíček nenahrazuje odbornou lékařskou či terapeutickou péči. Součástí balíčku není individuální vedení či další poradenství. Pokud by dané informace, přenosy a meditace překročily vaši komfortní zónu, neváhejte vyhledat odbornou pomoc.

Autorská práva: Veškerý obsah balíčku podléhá autorským právům. Kupujete ho pro sebe a své osobní užití. Jeho další distribuce či sdílení není bez svolení autora povoleno. Děkuji.

Hudební licence:

V meditacích Světelné kódy pro kvalitní spánek a Soucitné srdce aneb když spánek nepřichází byla použita hudba: Adrift (Theta) Christopher Lloyd Clarke https://www.christopherlloydclarke.com. Licensed by Enlightened Audio.

Promoční video, které představuje celý balíček…