Crystalline Diamond Healing

Crystalline Diamond Healing je léčivý kvantový nástroj nabízený Strážcem Zázraků (Keeper of the Miracles), duchem, který sídlí na celé řadě míst ve světě, je přímo spojen s vědomím jednoty (Unity Consciousness) a plně probuzeným Duhovým tělem. Je to energie, která je prostředníkem zázračných uzdravení, nabízí asistenci na cestě osvícení a v rozpomenutí našeho vlastního vnitřního mistrovství.

Přístup ke krystalickému matrixu jsem poprvé obdržela od Archanděla Raziela a od Strážce Zázraků, který sídlí v kostele Señor de Huanca v Peru na úbočí posvátné hory Pachatusan a postupně dalších mistrů, kteří asistují lidem v rozpomenutí jejich pravé podstaty (Mistr Budha, Mistr Padmasambhava, Kuan Jin, Ježíš, Matka Marie, Lady of Guadalupe, Zelená Tara, duchové posvátných hor (Apukunas), Master Plant Spirits (Madre Ayahuasca) aj.

Jako nádoba a zároveň nástroj pro sdílení diamantové energie slouží specificky nakonfigurovaný oltář – mesa. Moje mesa byla inspirovaná Pachakuti Mesa tradicí a dále rozšířená učením, které jsem obdržela od mistrů (Diamantová mesa).