Nabízené služby

Aktuálně: Až do 15. 5. 2018 nepřijímám žádné další objednávky. O případných změnách budu informovat. Děkuji za pochopení.

Osobní výklad karet (1 téma – např. práce, vztahy, zdraví apod.) – 850 Kč

Osobní výklad karet (2 témata např. práce + vztah) – 1 000 Kč

Osobní výklad karet (3 a více témat) – 1 300 Kč

Výklady zpracovávám kombinací karet a automatického písma. Výklad obdržíte jako psaný dokument e-mailem v domluveném týdnu. Objednávám do celých pracovních týdnů. Tento systém je pro mne snazší nejen na organizaci času, ale také dává větší prostor pro to, aby váš výklad přišel přirozeně sám.

Specificky zaměřené výklady karet

Pro podrobný popis výkladu a ceny rozklikněte název.

Léčení rodové linie

Čakrový výklad

Osobní rozvoj a cesta duše

Osobní roční výklad

Osobní harmonizační obrázek duše – 850 Kč (společně s výkladem 450 Kč)

Obrázky kreslím pastelkami na siluetu lidského těla. K tomuto procesu pozvu vaši duši a nechám ji, aby celý proces vedla. Již při samotném kreslení se odbourávají některé bloky nebo stagnující energie. Obrázky přinášejí léčivou harmonizační energii a je možné je dále použít i v meditaci či přikládání rukou. Mohou působit také jako spouštěč do nevědomí, aby si člověk začal rozpomínat na svou pravou duchovní podstatu. Zasílám oskenované e-mailem. Ukázky těchto obrázků si můžete prohlédnout na mém facebooku v sekci fotografie.

Dálková harmonizace/požehnání/odblokování/ošetření energií – 850 Kč (společně s výkladem 450 Kč)

Pomocí obrázku přivedu jednorázově energii do vašeho systému.  Tato energie není moje, sloužím pouze jako posel Kristovského vědomí. Tyto obrázky jsou zpravidla víc jako šmáranice, protože skutečně slouží pouze jako kanál pro energii v daném okamžiku. Někdo může cítit tento zásah i přímo fyzicky nebo celkově jako úlevu. Někdo nemusí pociťovat nic, záleží vždy na stupni vnímavosti a také na tom, co máte v daném okamžiku obdržet. Proto tyto obrázky již neodesílám, požehnám je šalvějí a rozthám nebo spálím. Pro snazší pochopení – funguje podobně jako reiki ošetření. Je vhodné pro jakékoliv životní situace jako pomoc či podpora, pročištění, požehnání. Tuto metodu je možné použít i na požehnání nebo očistu nějakého prostoru.

Zadání a zpětná vazba na koláž – 850 Kč

Koláž je krásný nástroj na komunikaci s naší duší. Dá se použít nejen na zjištění aktuálního rozpoložení a toho, co je skrytého v nevědomí, ale také jako vedení do jakkékoliv životní situace. Na základě životního tématu vytvoříme rámec – záměr pro vaši koláž. Na čitelně vyfocenou (v případě fotografií poskládanou v počítači) koláž vám poskytnu zpětnou vazbu v podobě mých pocitů, postřehů a automatického písma. Celý tvořivý proces nabízí možnost podívat se hlouběji do sebe sama a navázat komunikaci se svou duší.

Platby vybraných služeb probíhají předem na uvedený účet. V případě plateb ze Slovenska připočtěte k celé domluvené částce vybrané služby 100 Kč a sumu převeďte dle aktuálního kurzu.

Děkuji a těším se na vás.

Hanka