Nabízené služby

AKTUÁLNĚ JSEM MIMO PORADNU. OBJEDNÁVKY WORKSHOPŮ JSOU VYŘIZOVÁNY. DĚKUJI. 🙂

Nabízím asistenci v procesu rozpomenutí duše, aktivaci světelného těla, pročištění čaker, vhled do opakujících se životních vzorců či situací či cokoliv, co člověku brání prožívat sebe sama plně jako vědomou tvořivou bytost a přinést do jednoty všechny aspekty sebe sama. Pracuji dálkově přes energetická pole za pomoci šamanských technik.

Na sezení můžete přijít s jakýmkoliv tématem. Jádrem mé práce je předat učení, techniky či aktivační přenosy, které vedou člověka do vyššího vědomí, rovnováhy a celistvosti. Pomáhají pochopit příčinu ne-moci či ne-rovnováhy a použít ji jako zdroj vlastního růstu. Automaticky se předpokládá vaše vlastní iniciativa a další práce, tj. ochota vybudovat si vlastní denní praxi v jakékoliv podobě – modlitby, meditace, šamanské cesty či jiné, odpovídající životní styl a hlubokou sebereflexi pro práci s vlastním stínovým obsahem.

Jsem nositelka Mesy (Pachakuti Mesa Tradition), kterou jsem obdržela spontánně jako dar od duchů při sezení se svou učitelkou. Mesa je mým ústředním nástrojem pro mou osobní cestu i pro vedení druhých.

Některé základní techniky, které používám při práci:

 • Intuitivní vedení skrze informace z mé Mesy
 • Řízené šamanské cesty a energetické přenosy
 • Gridding – vytváření energetických mřížek pro konkrétní záměr/balancování nějakého aspektu nás samých
 • Čištění a balancování čaker, otevírání akašických záznamů
 • Pozvání specifických duchů (medicíny) do biopole klienta ve formě energetického otisku (Ayahuasca, Jaguár, Kolibřík, Žába apod., dle vedení od duchů a tématu klienta)
 • Rituální práce se stínovým obsahem a zdrojem nerovnováhy
 • Spojení s osobními průvodci a navázaní kontaktu s vlastním duchovním týmem
 • Řízené cesty do různých úrovní vědomí pro osobní rozvoj
 • Spojení se živly a jejich balancování
 • Spojení s posvátnými/silovými předměty a osobní medicínou
 • Výuka na základě dotazů/témat klienta
 • Cesta duše (Journey of the Soul)

Na sezení se můžete objednávat prostřednictvím e-mailu: intuitivnisrdce@seznam.cz. Na e-mail také můžete směrovat případné dotazy. Platbu, prosím, uhraďte až po domluvení spolupráce. Platební informace obdržíte e-mailem. Děkuji.

Sezení jsou dálková, bez vaší osobní přítomnosti, nahraná ve formě videa. Danou energetickou práci si stáhnete do svého biopole poslechem ve svém vlastním čase. Videa jsou nahraná jako neveřejná na youtube, odkaz obdržíte e-mailem. Videa zároveň fungují jako multidimenzionální energetické mřížky – tj. můžete s nimi opakovaně pracovat vždy na jiných vrstvách.

Další sezení (novou nahrávku) je samozřejmě možné objednávat opakovaně tak, jak se vyvíjí dané téma a dle vašich potřeb.

Cena sezení 1 000 Kč/ nahrávky cca 30 min.

Důležité! Sezení nenahrazují lékařskou či jinou odbornou péči. Pokud se pro ně rozhodnete, činíte tak z vlastní svobodné vůle. Pokud by sezení /přenosy jakýmkoliv způsobem překročily vaši komfortní zónu a schopnost vypořádat se s možnými vedlejšími účinky (psychospirituální krize) neváhejte vyhledat odbornou pomoc v místě vašeho bydliště.

Despacho

Despacho je modlitba a dar Matce Zemi (Pachamama) a duchům hor (Apus), který se praktikuje po celá staletí v Qero linii v Peru pro různé příležitosti jako smrt, narození, léčení, požehnání apod. Jedná se o modlitební balíček naplněný různými předměty a dárky jako květiny, koka listy, cukr, bobule, lamí tuk, konfety, stuhy, sušenky různých tvarů a symboliky atd., které se uspořádávají na základě posvátné geometrie do energetické mandaly a plní modlitbami. Celý balíček se potom spaluje na posvátném ohni a kouř nese modlitby do duchovního světa. Despacho je živoucí modlitba, která zvedá energetické vibrace, čistí a přináší léčení či požehnání do nějakého konkrétního tématu a obnovuje na základě ayni (vzájemné výměny) vztahy s duchovním světem.

Inspirována tímto krásným obřadem, který jsem sama opakovaně obdržela pro svou cestu jsem začala tvořit modlitební balíčky pro sebe a postupně i pro druhé. Rituál je dálkový, bez vaší přítomnosti, z obřadu zasílám fotografii vytvořené mandaly. V případě dotazů mě můžete kontaktovat na e-mailu. Ukázky níže v galerii.

Cena: 1 500 Kč