Placený obsah

Dobrý den,

vítejte do placené sekce webu. Tato sekce je přístupná všem návštěvníkům, ale její obsah je zpoplatněn dobrovolným vstupným nebo konkrétní částkou u jednotlivých příspěvků. Před shlédnutím přednášek, prací s meditací nebo jinými materiály uhraďte daný příspěvek na můj účet. Tento princip je založen na poctivosti a čestném jednání. Vždy jsem si přála tvořit a sdílet s lidmi a podléhat co nejméně omezením. Bohužel jsem narazila na spoustu administrativních i byrokratických překážek. Potom jsem si ale položila otázku:

Nešlo by to zkusit jinak?

Prostě jen jednoduše, přijď, vyber si a uhraď převodem na účet. Bez složitých bezpečnostních prvků, drahých platebních portálů, nesmyslného EET, které je nutné pro platbu kartou online, spousty administrativy a „hlídání“… prostě jen člověk nabízející něco druhému člověku v poctivém a férovém jednání. Věřím, že i v tomto světě je to možné. Pomůžete mi tuto víru a důvěru šířit?

Děkuji.

Platební kontakt:

Hana Čechová

Číslo účtu: 2700439603
Kód banky: 2010

IBAN: CZ2920100000002700439603
BIC kód: FIOBCZPPXXX

V placené sekci naleznete:

3 Replies to “Placený obsah

  1. Dobré ráno, už neděláte výklad karet na týden? Byl výborný, i když jen 2x jsem jej poslouchala. Pokud je zpoplatněn, za kolik? Děkuji za odpověď. Eva P.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *