Služby

Nahrávky meditací, relaxací a šamanských cest

Dle vašich individuálních potřeb vytvářím meditační a relaxační nahrávky, šamanské cesty či vedenou aktivní imaginaci jako pomoc pro harmonizaci, zlepšení zdraví či hlubší pochopení sebe sama. Téma si volí klient sám dle svých potřeb nebo se může nechat inspirovat některými níže uvedenými tématy. Nahrávku je možné používat opakovaně.

Cena: 1 200 Kč (služba v rámci ČR, nejsem plátce DPH)

(30 minut nahrávky ve formátu MP3/MP4 ke stažení přes úschovnu)

Témata pro inspiraci: léčení rodové linie, léčení vnitřního dítěte, návrat silového zvířete, návrat duše, hledání vize, kvalitní spánek, uzemnění a relaxace těla či cokoliv dalšího dle individuálních potřeb…

Delší nahrávky a jejich cena na domluvě. Cena nahrávek podkreslených meditační hudbou dle domluvy.

Despacho rituál

Despacho rituál pochází z tradice Qero lidí v Peru a slouží jako požehnání domova, práce, nějakého projektu, zdraví, vztahu apod. Jedná se o balíček s dárky pro Pachamamu, který se nabídne nějakému živlu, běžně ohni. Nechala jsem se touto živou modlitbou inspirovat a vytvářím balíčky šité na naše podmínky a s pro nás dostupnými ingrediencemi. Aktuálně despacha nosím do lesa. Z procesu obdržíte fotografii vyskládané mandaly, kterou si můžete vytisknout a schovat si ji na památku nebo ji spálit ve svém malém osobním rituálu. Rituál je dálkový bezkontaktní a v ceně zahrnuje: přípravu ingrediencí, vyskládání dané mandaly, požehnání a darování Pachamamě, odeslání fotografie na váš email.

Cena: 4 000 Kč (služba nabízena v rámci ČR, nejsem plátce DPH)

Důležité upozornění: Žádná z výše nabízených služeb nenahrazuje odbornou lékařskou či terapeutickou péči. V případě zdravotních či psychických obtíží neváhejte kontaktovat odbornou pomoc!