Provázení (2023)

Nápad provázení vznikl spontánně z inspirace šamanskými technikami, možností nahrávaných meditací, propojení s přírodou a rituální prací. Jedná se o ucelený systematický cyklus, který vede k sestavení vlastního léčivého oltáře a zároveň hluboká cesta k vlastním kořenům a uzdravení.

Cyklus nabízí 6 týdnů přednášek a praktických cvičení. Dozvíte se celou řadu zajímavých informací a šamankých technik. Zároveň k nim ale dostanete pohled neurovědy, psychologie, a dalších odvětví, a tím jakýsi klíč pro hlubší pochopení.

Výuka je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Nabízí možnost individuální transformace ale zároveň možnost začlenit dané techniky do dalších pomáhajících profesí a oborů. Techniky je navíc možné uchopit dle individuální volby čistě léčitelsky skrze mesu nebo víc terapeuticky.

  1. týden: léčení rodové linie (2 silové kameny)
  2. týden: léčení vnitřního dítěte (1 silový kámen)
  3. týden: návrat silového zvířete – spojení se zemí (1 silový kámen)
  4. týden: návrat vize – spojení s duchem (1 silový kámen)
  5. týden: návrat duše a aktivace oltáře (aktivace 5 silových kamenů a jejich zabalení do léčivého přenosného oltáře – mesy)
  6. týden: integrace a jak dál použít mesu pro sebe a pro druhé

Přednášky ve formě video prezentací i nahrávky cvičení jsou ve formátu MP4. Celková velikost všech souborů je cca 3,17 GB. Celkem víc jak 7 hodin obsahu k poslechu a studiu.

Důležité upozornění. Tento samostudijní materiál není náhradou za odbornou lékařskou či terapeutickou péči. Učení a cvičení předávaná v tomto materiálu jsou informačního charakteru a nikoho v žádném případě nenabádají k jejich použití místo odborné lékařské pomoci. V některých případech mohou meditační a vizualizační cvičení vést ke zhoršení po stránce fyzické i psychické. Pokud toto zhoršení překročení vaši běžnou komfortní zónu, neváhejte vyhledat odbornou pomoc. Autorka materiálu nenese v tomto ohledu žádnou zodpovědnost. Zakoupením tohoto materiálu berete toto upozornění na vědomí a zároveň se zavazujete, že jste plnoprávní a starší 18 let.

Dostupnost: v rámci ČR/platby z českých bank (Nejsem plátce DPH)

Vzhledem k charakteru zboží není možné uplatnit vrácení do 14 dnů od nákupu. Děkuji za pochopení.

Objednávky: Materiál je možné objednat na e-mailu intuitivnisrdce@seznam.cz. S potvrzením vám přijdou platební informace. Po připsání platby, vám do emailu dorazí odkazy ke stažení přes úschovnu.

Licence: Pro osobní užívání

Veškeré nahrávky a studijní materiály označené touto licencí slouží k osobnímu užití. Není dovolené je dále sdílet nebo šířit ať již v částech nebo jako celek na sociálních mediích, s dalšími osobami ani jiným způsobem. Není možné je použít do svých vlastních projektů ať již komerčních nebo nekomerčních. Jejich kopírování nebo tisk je dovolen pouze pro osobní potřebu za účelem studia. V případě nahrávek a videí se jedná například o zkopírování z počítače do mobilu, protože uživatel využívá obě možnosti. V případě PDF materiálů se jedná například o tisk k vlastní potřebě za účelem psaní poznámek přímo do textu nebo možnosti mít k dispozici papírovou formu. Děkuji.

Děkuji za váš zájem o tento kurz!