Provázení

Nápad provázení vznikl spontánně z inspirace šamanskými technikami, možností nahrávaných meditací, propojení s přírodou a rituální prací. Jedná se o ucelený systematický cyklus, který vede k sestavení vlastního léčivého oltáře a zároveň hluboká cesta k vlastním kořenům a uzdravení.

Cyklus nabízí 6 týdnů přednášek a praktických cvičení. Dozvíte se celou řadu zajímavých informací a šamankých technik. Zároveň k nim ale dostanete pohled neurovědy, psychologie, a dalších odvětví, a tím jakýsi klíč pro hlubší pochopení.

Výuka je vhodná pro začátečníky i pokročilé. Nabízí možnost individuální transformace ale zároveň možnost začlenit dané techniky do dalších pomáhajících profesí a oborů. Techniky je navíc možné uchopit dle individuální volby čistě léčitelsky skrze mesu nebo víc terapeuticky.

Dálkové individuální studium ve vašem čase a prostoru

  1. týden: léčení rodové linie (2 silové kameny)
  2. týden: léčení vnitřního dítěte (1 silový kámen)
  3. týden: návrat silového zvířete – spojení se zemí (1 silový kámen)
  4. týden: návrat vize – spojení s duchem (1 silový kámen)
  5. týden: návrat duše a aktivace oltáře (aktivace 5 silových kamenů a jejich zabalení do léčivého přenosného oltáře – mesy)
  6. týden: integrace a jak dál použít mesu pro sebe a pro druhé

Studium je dostupné po domluvě nebo ve vypsaných termínech. Probíhá dálkově bezkontaktně přes email a nahrávky.

Cena: 6 000 Kč (Služba je nabízená v rámci ČR. Nejsem plátce DPH.)

Objednávky na: intuitivnisrdce@seznam.cz

Důležité upozornění: Žádná z nabízených služeb nenahrazuje odbornou lékařskou či terapeutickou péči. V případě zdravotních či psychických obtíží neváhejte kontaktovat odbornou pomoc!