Práce s energií v praxi (2018)

Práce s energií v praxi je osmitýdenní výukový cyklus zaměřený na práci s čakrami a energií v těle za pomoci aktivní imaginace. V tomto výukovém cyklu se naučíte:

  • Základní tipy pro práci s energií, imaginace a intuice, ztišení mysli
  • Uzemnění, ukotvení do nového vědomí země, hvězdná čakra země
  • Pročištění tří spodních čaker, duchové zemských čaker, silová centra Matky Země pro dolní čakry
  • Pročištění horních čaker, duchové horních čaker, silová centra Matky Země pro horní čakry
  • Zemské a kosmické okruhy energie a jak je rozproudit v těle
  • Energetická mříž Matky Země, hvězdná čakra duše
  • Aurické pole
  • Zákon přitažlivosti energií
  • Extrakce a Iluminace
  • Rozdíl mezi uzdravením a vyléčením, léčivá krize (zaseknutí v krizi a její překonání)

Více o obsahu kurzu se můžete dozvědět dole na stránce v samostatné prezentaci.

Každý týden má svou videoprezentaci a několik nahrávek řízených meditací/aktivní imaginace. Formát nahrávek: MP4 a MP3. Velikost studijního balíčku:, 4, 21 GB, stahování: server uložto.

Důležité upozornění. Tento samostudijní materiál není náhradou za odbornou lékařskou či terapeutickou péči. Učení a cvičení předávaná v tomto materiálu jsou informačního charakteru a nikoho v žádném případě nenabádají k jejich použití místo odborné lékařské pomoci. V některých případech mohou meditační a vizualizační cvičení vést ke zhoršení po stránce fyzické i psychické. Pokud toto zhoršení překročení vaši běžnou komfortní zónu, neváhejte vyhledat odbornou pomoc. Autorka materiálu nenese v tomto ohledu žádnou zodpovědnost. Zakoupením tohoto materiálu berete toto upozornění na vědomí a zároveň se zavazujete, že jste plnoprávní a starší 18 let.

Cena: 4 700 Kč

Dostupnost: v rámci ČR/platby z českých bank (Nejsem plátce DPH.)

Licence: Pro osobní užívání

Veškeré nahrávky a studijní materiály označené touto licencí slouží k osobnímu užití. Není dovolené je dále sdílet nebo šířit ať již v částech nebo jako celek na sociálních mediích, s dalšími osobami ani jiným způsobem. Není možné je použít do svých vlastních projektů ať již komerčních nebo nekomerčních. Jejich kopírování nebo tisk je dovolen pouze pro osobní potřebu za účelem studia. V případě nahrávek a videí se jedná například o zkopírování z počítače do mobilu, protože uživatel využívá obě možnosti. V případě PDF materiálů se jedná například o tisk k vlastní potřebě za účelem psaní poznámek přímo do textu nebo možnosti mít k dispozici papírovou formu. Děkuji.

Vzhledem k charakteru zboží není možné uplatnit vrácení do 14 dnů od nákupu. Děkuji za pochopení.

Objednávky: Materiál je možné objednat na e-mailu intuitivnisrdce@seznam.cz. S potvrzením vám přijdou platební informace. Po připsání platby, vám do emailu dorazí odkazy ke stažení.

Vaše zpětná vazba…

„Z hloubi srdce i duše Vám děkuji za Váš úžasný energetický workshop, který mi řeší 90% mých trablů, šetří spoustu času, energie a nevím čeho všeho, které jsem věnovala na očišťování toho co jsem kde nasbírala a kde ulítla, za větší klid mysli, uzemnění a dání směru dělat „věci“ jinak. Jsem samozřejmě v praktikování, takže je to jen zpráva po ukončení všech týdnů a nejspíš Vám za nějaký čas napíšu znovu, až objevím další dimenze. Takže pro tento moment opravdu velký dík za to co děláte a umožňujete mi jít cestou samostatnosti a nezávislosti.“ (Eliška)

Děkuji za váš zájem o tento kurz!