Šamanská energetická medicína (2021)

Šamanská energetická medicína je sedmitýdenní výukový cyklus, který jednoduchou formou předává cvičení a techniky opřené o šamanská učení původních kultur. Každý týden má teoretickou i praktickou část. V tomto cyklu se naučíte:

  • Archetypální energie – had, jaguár, kolibřík, orel
  • Nástroje šamana – extrakce a iluminace
  • Nástroje šamana – návrat duše
  • Tři světy nevšední reality – ukhu pacha, kay pacha, hanaq pacha
  • Tři energetická centra – yankay, munay, yanchay
  • Osmá čakra – Wiracocha
  • Rituál pásů síly (Bands of power)

Jedná se o audio výuku. Každý výukový týden obsahuje cca 27 – 40 minut dlouhou nahrávku. V první části nahrávky je učení, ve druhé části řízené cvičení (meditace, aktivní imaginace). Výuka se opírá o studijní materiál ve formátu PDF, který přehledně podává informace z nahrávky a dál je rozšiřuje teoreticky i o praktická cvičení.

Celkem obdržíte přes 4 hodiny nahrávek + 20 stran PDF průvodce

Formát nahrávek: WMV, Velikost studijního balíčku: 3,85 GB po rozbalení (zabaleno v zipu velikost 2,69 GB), stahování: server uložto/úschovna

Důležité upozornění. Tento samostudijní materiál není náhradou za odbornou lékařskou či terapeutickou péči. Učení a cvičení předávaná v tomto materiálu jsou informačního charakteru a nikoho v žádném případě nenabádají k jejich použití místo odborné lékařské pomoci. V některých případech mohou meditační a vizualizační cvičení vést ke zhoršení po stránce fyzické i psychické. Pokud toto zhoršení překročení vaši běžnou komfortní zónu, neváhejte vyhledat odbornou pomoc. Autorka materiálu nenese v tomto ohledu žádnou zodpovědnost. Zakoupením tohoto materiálu berete toto upozornění na vědomí a zároveň se zavazujete, že jste plnoprávní a starší 18 let.

Cena: 4 600 Kč

Dostupnost: v rámci ČR/platby z českých bank (Nejsem plátce DPH.)

Licence: Pro osobní užívání

Veškeré nahrávky a studijní materiály označené touto licencí slouží k osobnímu užití. Není dovolené je dále sdílet nebo šířit ať již v částech nebo jako celek na sociálních mediích, s dalšími osobami ani jiným způsobem. Není možné je použít do svých vlastních projektů ať již komerčních nebo nekomerčních. Jejich kopírování nebo tisk je dovolen pouze pro osobní potřebu za účelem studia. V případě nahrávek a videí se jedná například o zkopírování z počítače do mobilu, protože uživatel využívá obě možnosti. V případě PDF materiálů se jedná například o tisk k vlastní potřebě za účelem psaní poznámek přímo do textu nebo možnosti mít k dispozici papírovou formu. Děkuji.

Vzhledem k charakteru zboží není možné uplatnit vrácení do 14 dnů od nákupu. Děkuji za pochopení.

Objednávky: Materiál je možné objednat na e-mailu intuitivnisrdce@seznam.cz. S potvrzením vám přijdou platební informace. Po připsání platby, vám do emailu dorazí odkazy ke stažení.

Děkuji za váš zájem o tento kurz!